Prodej obchodních a obytných prostor 193m2

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout komerční prostory momentálně využívané jako pohostinství a příslušenství 64m2, dále s možností bydlení po částečné rekonstrukci 85m2 v přízemí s nově rekonstruovanou kuchyní, jedním pokojem a schodištěm s chodbou do podkroví, s půdní vestavbou, novou koupelnou se sprchovým koutem. Vytápění pomocí kotle na tuhá paliva a nebo klimatizací v podkroví. celková užitná plocha včetně podkroví je 226m2. V roce 2001 proběhli v domě rekonstrukce a kolaudace za účelem povozu pohostinství. Prostory je možné využít i jako prodejnu potravin, z důvodů nedostatku možností nákupu v okolí. Venku před budovou je zbudované venkovní nadstřešené posezení. Kapacita pohostinství je 30 míst + 15 míst na zahrádce. Zavedena je studená kuchyně, není zatížen smlouvou s dodavateli. Možnost předělání prostor za účelem užívání opět na rodinný dům. Domluvte si prohlídku již dnes.

Prodej, dům 1274 m2, Kojetín

K prodeji komerční objekt v centru města Kojetín o užitné ploše 1274 m2. Objekt byl dříve využíván k bydlení a podnikání. V 1 podzemním podlaží nalezneme sklepní prostory, technické zázemí a prostory bývalé hospody. V 1 nadzemním podlaží nalezneme cukrárnu, kavárnu s výlohami do ulice, dále přípravny, sklady, mrazáky atd... V 2 nadzemním podlaží 2 x bytovou jednotku 3+1 a další komerční prostory, které byli dříve využívány i jako šicí dílny a přípravny potravin. Ve 3 nadzemním podlaží jsou půdní prostory vhodné k vybudování dalších bytů nebo kanceláří. K domu náleží prostorný pozemek za domem s garážemi a příjezdem. Více informací u makléře.

Pronájem výrobních, nebo skladovacích prostor

Pronájem výrobního, nebo skladovacího prostoru v Babicích u Šternberku. Jedná se o bývalou stolárnu. Možnost upravit podle vlastních představ. Samostatný vjezd, sociálka, možnost zvětšení o venkovní prostor. Elektřina, voda, vlastní topení na tuhá paliva. Energie podle odběru, topení vlastní. 5000 Kč/měs. jedna kauce.

Prodej, penzion 400 m2

K prodeji zavedený penzion v centru města Zlaté Hory v blízkosti hraničního přechodu s Polskem. Penzion prošel rozsáhlou celkovou rekonstrukcí. Kapacity: Penzion má ve druhém a třetím nadzemním podlaží celkovou kapacitu 16 lůžek z toho 5x 2 lůžko, 1x 1 lůžko a 4 lůžkový apartmán. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, zabudované skříně a TV. Dále všechny pokoje disponují možností přistýlky včetně vybavení a lůžkovin, čímž se kapacita penzionu zvyšuje až na 22 lůžek. V prvním nadzemním podlaží se nachází kompletně vybavená restaurace s 38 místy, zahrádkou a zařízenou kuchyní k vaření hotových i minutkových jídel, která splňuje veškeré předpisy a normy. Dále v penzionu nalezneme: sklady, přípravny potravin pro kuchyň, sklady prádla, šatnu, kotelnu se záložním kotlem, sklady nápojů, piva, obalů a vlastní parkoviště. Vstup do penzionu je samostatný - mimo restauraci. Plně funkční objekt je možné ihned provozovat. Roční obrat sdělíme na vyžádání. Majitel přenechává penzion včetně veškerého vybavenní. Penzion má velmi příhodnou polohu na náměstí historického centra města. V jeho těsné blízkosti se nachází velké dětské hřiště, tenisové kurty, Hornické muzeum a městské kulturní centrum včetně kina. Je zde celoroční možnost sportovního a turistického vyžití. Rozhledna na Biskupské kupě, Zlatorudné mlýny a historický skanzen, sanatorium Edel, Skiareál Příčná, který lze využívat i v letní sezoně a navazuje na cyklostezky a turistické cesty, poutní místo Panny Marie Pomocné vybudované třemi národy a jiné atraktivní zajímavosti v okolí.

Prodej restaurace 278 m²

Nabízíme ke koupi zavedenou hospůdku se zahrádkou v samotném centru obce Lužice . Nemovitost má rozlohu cca přes 200 m2, která je rozložená do 3 místností , které jdou využít jako samostatný salonek, hrací centrum pro děti, pokud by byla nemovitost využívána jako kavárna - cukrárna a nebo hrací centrum pro dospělé , kde by jedna místnost mohla být využita na kulečník,šipky a velmi zajímavý a populární Hospodský kvíz. Toalety , skladovací místnosti , dva vstupy do objektu ( i bezbariérový) . V hlavní místnosti krásný velký krb . Nemovitost je při hlavním tahu Olomouc - Šternberk a je v místní obci jediná,takže má velký potenciál . Stav objektu je velmi dobrý , vnitřní část je potřeba pouze esteticky upravit ( výmalba , apod. )

Pronájem kanceláře 105 m²

Pronájem těchto nebytových komerčních prostor se nachází v centru města Šternberk. Jejich celková rozloha činí cca 105 m2. Jedná se o prostory nacházející se v 1.NP cihlového domu,a jsou vhodné jako kancelář v oblasti pojišťovnictví, finančnictví, pro bankovní sektor, cestovní agentury či jiná podobně zaměřená odvětví. Jsou prosvětlené, a ve velmi dobrém stavu. Součástí prostor je kuchyňka s kuchyňskou linkou, sprchový kout, úklidová místnost a WC. Kancelář se pronajímá včetně veškerého vybavení, které je velmi stylové a do těchto prostor zapadá, samozřejmě dle dohody může být zcela vyklizeno. Majitel požaduje vratnou kauci.Cena pronájmu je k jednání a dohodě. Více informací u makléře, doporučuji prohlídku. Prohlídky po domluvě. Provize RK jeden nájem. K dispozici IHNED

Prodej obchodního prostoru 405 m²

Nabízíme k prodeji víceúčelový objekt ve Vsetíně. Nachází se na ul. Mostecká, v blízkosti náměstí a kruhového objezdu, velmi frekventovaných silnic. Budova je dispozičně členěna na 1. podzemní podlaží-suterén s výměrou užitné plochy 135m2 a vlastním vstupem i ze zadní části budovy. 1. nadzemní podlaží 100m2, dříve využíváno jako herna, 2. nadzemní podlaží má 116m2. Ve 3 a posledním nadzemním podlaží se nachází byt dispozičně 2+1 s výměrou 54m2. Na pozemku o celkové rozloze 309m2, je zastavěná plocha budovy 208m2. Užitná plocha kompletní v celé budově činí 405m2. K objektu patří vlastní parkovací místa vzadu za budovou. Objekt má několik samostatných vchodů, které umožňují následné rozdělení stavby na nezávislé části. Budova je připojena na všechny IS. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.