Dostávejte až 15.000 Kč za tip

Tipař

Víte o někom, kdo potřebuje pomoci s prodejem nemovitosti, nebo pozemku? Nebo jste někde viděli na domě plachtu s kontaktem a nápisem NA PRODEJ či K PRONÁJMU.

Kdo je tipař?

TIPAŘ je člověk pomáhající realitnímu makléři „otevřít dveře“ k majiteli nemovitosti, který uvažuje o prodeji. Určitě máte ve svém okolí, v práci, ve škole, ve sportovním klubu, mezi příbuznými apod. několik majitelů nemovitostí, kteří uvažují o prodeji. Potom si za takovou informaci zasloužíte odměnu. 

Někdo dokáže přijít s informací o majiteli, i to je pro nás zajímavé. Větší odměnu si ovšem zaslouží opravdový spolupracující Tipař, který má nejen informaci, ale má osobní vazbu na konkrétního majitele a tím pádem usnadní makléři práci při vyjednávání s majitelem.

01 - Chci dávat tipy jen příležitostně

VŠÍMEJTE SI SVÉHO OKOLÍ, DEJTE NÁM TIP A VYDĚLEJTE NA TOM. Stačí mít jen otevřené oči.

Když půjdete městem, Vaší obcí či kamkoliv jinam, mějte otevřené oči a všímejte si okolí. Uvidíte-li nebo doslechnete-li se o nemovitosti na prodej nebo v případě, že Vy osobně nebo Váš známý/á prodává, pronajímá nebo poptává byt, dům, chatu, pozemek nebo jinou nemovitost máte v rukou příležitost. Stejně tak v případě, že někdo z Vašeho okolí plánuje zažádat o hypotéku nebo uzavřít nový finanční produkt (pojištění, penzijní připojištění apod.).

02 - Chci s vámi spolupracovat

Hledáme tipaře na spolupráci přes ŽL nebo na DPP či DPČ. Budete kontaktovat vytipované majitele nemovitostí a nabízet jim naše služby prodeje nemovitosti.

Za každý zobchodovaný kontakt dostanete odměnu. Majitele nemovitostí můžete vyhledávat sami dle svého uvážení. Můžete pracovat z domu a nebudete mít žádnou pracovní dobu. Práce bude jen a jen na Vás. Pokud se budete snažit, tak je možné se touto formou spolupráce i živit a vydělat si desetitisíce měsíčně.

Kolik dostanete?

Za Váš tip dostane provizi 10% a celkem až 15 000 Kč. V okamžiku uzavřeného prodeje nebo pronájmu takto vytipované nemovitosti Vám odměnu za zprostředkování vyplatíme z provize naší realitní kanceláře. Vše je naprosto transparentní. Úspěšné tipy jsou peníze.

...a aby to bylo závazné a férové z naší strany, potkáme se s vámi někde u dobré kávy a podepíšeme tipařskou smlouvu, která nás zavazuje k vyplacení tipařské provize v případě úspěšného dokončení obchodu.

Nezáleží na tom, kolik tipů se Vám podaří ve Vašem okolí zaslechnout a natipovat. Vše je naprosto zdarma, bez skrytých poplatků a bez jakýchkoliv povinností z Vaší strany. Přijde Vám tipařský systém zajímavý a chcete se dozvědět více? Stačí nám zanechat kontaktní spojení na Vás. My Vás kontaktujeme a vše jednoduše vysvětlíme.

Pronájem bytu za 10.000 kč
Běžná hodnota pronájmu bytu například v Olomouci.
1.000 kč pro vás

Pozemek s provizí 20.000 kč
Provize běžná pro pozemek v hodnotě 500.000 Kč.
2.000 kč pro vás

Bytový komplex
až 50.000 pro vás

Dům s provizí 100.000 kč
Tato provize je běžná pro nemovitost v hodnotě 2.500.000 Kč
10.000 kč pro vás

Pronájem kanceláře za 15.000 kč
Běžná cena kanceláří v centru Olomouce
1.500 kč pro vás

Velký developerský projekt
až 50.000 pro vás

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: email: fullname: