REALITY • INVESTICE • FINANCE

Jsme Luxury Service

NÁŠ TÝM SI PROŠEL NĚKOLIKA REALITKAMI, AŽ SE ROZHODL ZAČÍT DĚLAT PRÁCI LÉPE. NAJDETE U NÁS POD JEDNOU STŘECHOU TÝM PROFESIONÁLŮ ZE SVĚTA REALIT, FINANCÍ A INVESTIC.

Naši specialisté vás provedou prodejem či koupí nemovitosti a pomohou vám zafinancovat její koupi. Díky našemu know-how, propracované prodejní strategii a moderním technologiím, které využíváme při prodeji nemovitosti jsme schopni prodat vaši nemovitost v rekordně krátkém čase a za maximum peněz.

O naší společnosti

Ve Šternberku jsme s vámi od 1.9.2016, kdy naše společnost zakoupila licenci společnosti NEXT reality group a. s.. Pod touto značkou jsme podnikali až do prosince roku 2018. Naše zaměstnance jste mohli vidět na akcích jako Ecce Homo, konec prázdnin ve Štarnově či Začátku prázdnin v Hlásnici u Šternberka.

Od našeho startu až po současnost jsme zobchodovali desítky nemovitostí a zanechali za sebou množství spokojených klientů, kteří nás dál doporučují svým přátelům, kamarádům a rodině. V tomto trendu budeme i nadále pokračovat a naše služby neustále zdokonalovat.

Každý rok je naše společnost o něco větší, vytváří větší obraty a zanechává za sebou stále více spokojených klientů a partnerů. V roce 2018 jsme dorostly do takových rozměrů, že jsme koupili vlastní budovu v centru města Šternberk, která poslouží jako zázemí a školící centrum naší společnosti. Máme ambice expandovat i do dalších moravských a následně českých měst.

Ředitel společnosti Antonín Fidler vede společnost jako rodinný podnik a dbá na dobrou pověst společnosti – realitní makléře proto vybírá pečlivě.

V Luxury Service dáváme přednost kvalitě před kvantitou, všichni naši makléři musejí absolvovat mnoho školení, bez kterých bychom jim nedovolili obchodovat s nemovitostmi.

Třešničkou na dortu je naše dceřiná společnost Luxury finance s. r. o, která zajišťuje pro naší klientelu veškeré finanční služby.

Prémiové služby jsou našim standardem

Full-service služby v realitách a širokém okolí nebereme na lehkou váhu. Přesvěčte se sami.

 • Icon

  Profesionální fotodokumentace a video

  Naši fotografové zajistí tu nejprofesionálnější prezentaci vaší nemovitosti. Natáčení s drony už je dnes samozřejmostí.

 • Icon

  Homestaging

  Před prezentací nazdobíme vaší nemovitost. Taková příprava nemovitosti na prodej zvyšuje prodejní cenu zpravidla o 10%

 • Icon

  Premiové služby

  Je vaše nemovitost něčím vyjímečná? Proto si zaslouží nadstandardní marketing, inzerci, prodejní strategii a zacházení.

Úzce spolupracujeme

logo1logo2logo3logo4logo5logo6logo7

PRACOVNÍ DOBA

 • Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
  Sobota - neděle: po domluvě

Jsme součástí Luxury brandu

centrála

 • ČSA 23/10, 785 01, Šternberk
 • +420 739 183 984
 • info@luxury-service.cz
 • Po-Pá 9-17h

naše pobočky:

Antonín Fidler

Antonín Fidler

ředitel společnosti

+420 739 183 984
info@luxury-service.cz

© 2018 Luxury Service | GDPR