Pronájem výrobních, nebo skladovacích prostor

Pronájem výrobního, nebo skladovacího prostoru v Babicích u Šternberku. Jedná se o bývalou stolárnu. Možnost upravit podle vlastních představ. Samostatný vjezd, sociálka, možnost zvětšení o venkovní prostor. Elektřina, voda, vlastní topení na tuhá paliva. Energie podle odběru, topení vlastní. 5000 Kč/měs. jedna kauce.

Pronájem Byt 3+kk Dolní Žleb

Pronájem mezonetového bytu 3+kk v Dolním Žlebu. Byt je v dobrém stavu, topení podlahové + možnost topit v krbových kamnech. Cena energií je 2500. Součástí bytu je parkovací stání. Dále malá zahrádka.

Prodej chalupy 130 m²

Prostorná chalupa 3+1 o užitné ploše 172 m2, ze smíšeného zdiva (kámen a cihla) na klidném místě obce Arnoltice u Huzové . Chalupa se nachází na konci obce - polosamota. V chalupě je chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice a velká koupelna. Součásti chalupy je bývalá stáj kompletně opravená vhodná k parkování a skladování paliva. Zdroj vody, kopaná studna, obec buduje kanalizaci, zatím jímka. Kolem chalupy velká zahrada 2128 m2. vč. zastavěné plochy. Více informací u makléře.

Prodej restaurace 278 m²

Nabízíme ke koupi zavedenou hospůdku se zahrádkou v samotném centru obce Lužice . Nemovitost má rozlohu cca přes 200 m2, která je rozložená do 3 místností , které jdou využít jako samostatný salonek, hrací centrum pro děti, pokud by byla nemovitost využívána jako kavárna - cukrárna a nebo hrací centrum pro dospělé , kde by jedna místnost mohla být využita na kulečník,šipky a velmi zajímavý a populární Hospodský kvíz. Toalety , skladovací místnosti , dva vstupy do objektu ( i bezbariérový) . V hlavní místnosti krásný velký krb . Nemovitost je při hlavním tahu Olomouc - Šternberk a je v místní obci jediná,takže má velký potenciál . Stav objektu je velmi dobrý , vnitřní část je potřeba pouze esteticky upravit ( výmalba , apod. )

Pronájem kanceláře 105 m²

Pronájem těchto nebytových komerčních prostor se nachází v centru města Šternberk. Jejich celková rozloha činí cca 105 m2. Jedná se o prostory nacházející se v 1.NP cihlového domu,a jsou vhodné jako kancelář v oblasti pojišťovnictví, finančnictví, pro bankovní sektor, cestovní agentury či jiná podobně zaměřená odvětví. Jsou prosvětlené, a ve velmi dobrém stavu. Součástí prostor je kuchyňka s kuchyňskou linkou, sprchový kout, úklidová místnost a WC. Kancelář se pronajímá včetně veškerého vybavení, které je velmi stylové a do těchto prostor zapadá, samozřejmě dle dohody může být zcela vyklizeno. Majitel požaduje vratnou kauci.Cena pronájmu je k jednání a dohodě. Více informací u makléře, doporučuji prohlídku. Prohlídky po domluvě. Provize RK jeden nájem. K dispozici IHNED