Kariéra

Hodíte se na práci makléře? Důležité je chtít!

Není důležité, kolik je vám let, jestli máte diplom z univerzity, či nikoli. Nezáleží ani na tom, kolik máte dětí, zda jste maminka na mateřské, ostřílený manažer, nebo čerstvý absolvent, který hledá první zaměstnání.

Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme.

V Luxury service hledáme ty, kteří se chtějí naučit něco nového, nemají strach z výzev a chtějí růst.

 • Chcete být strůjcem svého osudu?
 • Chcete spravedlivou odměnu za svou práci?
 • Chcete vybudovat dlouhodobý a třeba i rodinný byznys?

Dobrý makléř by měl být komunikativní, přemýšlet v souvislostech a mít rád lidi. Právní minimum, povědomí o zákonitostech realitního trhu i o takzvaných „měkkých” dovednostech získáte v Luxury service.

 

Nabízíme 3 možnosti spolupráce:

1.100% provize pro samostatné makléře

2. Realitní síť pro týmové hráče

3. Finanční poradce

 

Proč s námi?

Kariéra

Špičkový realitní software

 • Komplexní správa Vaší realitní agendy! Propracovaný systém, který ušetří čas i náklady, zefektivní Vaši práci. Správa kompletní agendy zakázek, CRM systém nabízející pokročilou všestrannou práci s kontakty včetně řešení problematiky GDPR, exporty na realitní servery, weby makléřů a nemovitostí na pár "kliků", stahování LV a cenových map u zakázek a mnoho dalších funkcí... Vše jednoduché a intuitivní.

Marketingová podpora značky "Luxury service"

 • Klasické i online marketingové kampaně pro zviditelnění značky LUXURY SERVICE, která podporuje vaše autonomní realitní obchody! Vše s filozofií přímé obchodní linie MAKLÉŘ - KLIENT založené na důvěře, přímé odpovědnosti a osobním renomé kteréhokoliv z makléřů využívajících naše služby. VAŠE PRÁCE S PEČETÍ KVALITY SPOLEČNOSTI PRORADOST!

Technická podpora řešení Vašich problémů

 • Jsme Vám plně k dispozici. V případě, že budete potřebovat poradit a pomoci, třeba se zadání zakázky do systému, případně odstranit potíže u zadané zakázky, nebo cokoliv dalšího.

Export na realitní servery

 • Náš systém obsahuje exportní můstky na nejvýznamnější realitní servery za velmi výhodných cenových podmínek! Exporty řeší automaticky a velmi jednoduše náš realitním software.

Hypotéky

 • Naše dceřinná společnost Luxury finance s. r. o. vám zajistí zpracování hypoték, úvěrů a dalších služeb. Díky zázemí profesionálních finančních poradců Vám pomohou v budování dobrého jména a servisu pro klienty. Samozřejmostí je Vaše výhodná provize z uzavřených finančních obchodů!

Okamžité výkupy nemovitostí

 • Investiční fond pro přímý výkup nemovitostí Vašich klientů s Vaší provizní zainteresovaností.

Právní servis

 • K dispozici ke stažení v našem systému je vždy platná smluvní dokumentace obsahující veškeré dokumenty, které potřebujete pro svou práci - zprostředkovatelské a rezervační smlouvy, nájemní smlouva a mnoho dalších vzorových dokumentů potřebných pro Vaše obchodní případy. Pro naše klienty hlídáme veškeré legislativní změny a dopředu řešíme, jak se jim přizpůsobit. Máte k dispozici renomovanou advokátní kancelář, která je schopna zpracovat veškerou dokumentaci k převodu nemovitosti zcela na míru.

Digitalizace

 • Vytváření a podpisy smluv ve Vašem tabletu či chytrém telefonu.

 

Rádi s Vámi nezávazně probereme všechny možnosti spolupráce

Naši manažeři s vámi rádi osobně proberou všechny možnosti a typy spolupráce.

Kontaktujte nás

Antonín Fidler

Antonín Fidler Realitní divize

+420 739 183 984
maklertonda@gmail.com
Antonín Fidler

Denisa FidlerováFinanční divize

+420 731 656 418
fidlerovafinance@gmail.com

 

Oslava 5 let společnosti Luxury service