Prodej rodinného domu 135 m²

Chcete bydlet v soukromí a přesto kousek od města ? Mít velkou zahradu,kde se můžete konečně realizovat v pěstování zeleniny a ovoce ? 2127m2 je přece jen větší kousek než balkón v paneláku . Tady je možnost vybudovat bazén, pokračovat v okrasném jezírku a ještě zbyde místo na dětské hřiště a ohniště. Domeček je celopodsklepený s garáží,takže i Váš čtyřkolový miláček bude mít svoje místo. Velikost domu je 135 M2 a nabízí 3+1 ,plus místnosti ve sklepní části ,jako např.hostinsky pokoj, prádelna a sušárna, garáž, dílná nebo moderní posilovna . Nabízím Vám ke koupi , rozestavěný , celopodsklepený dům o rozloze 135 m2 s velkým pozemkem o velikosti 2127 m2. Dům je postavený z cihel, má sklepní část , kde se nachází , garáž, dílna nebo místnost na uschování větších věcí z domácnosti např.kola,lyže atd. Další místnost bude sloužit jako kotelna,prádelna,sušárna. Poslední místnost může být, pokoj pro hosty nebo kancelář. Tento pokoj má i předpřípravu na 3 velké okna. V přízemí domu se nachází vstupní hala ze které se vchází do sklepní části domu, obývacího pokoje,kuchyně,koupelny s toaletou a 2 pokojů. Dále je zde také stropní vchod na půdu,kde je další možnost úložného prostoru. Obývací pokoj má rozlohu 31m2 , má předpřípravu na dvě velká francouzká okna,která budou mít východ na budoucí terasu , která je na straně odpočinkové zahrady a krb. Kuchyně má rozlohu 11,2 m2 a nabízí možnost navrhnutí kuchyňské linky do tvaru U. Ložnice je velká 14,4 m2 , taktéž má předpřípravu na francouzké okno a východ na společnou terasu z obývacího pokoje. Dětský pokoj je velký 11,1 m2 , koupelna 8,5 m2 , navrhnuto je jak pro vanu,tak i sprchu, toaletu a dvojumyvadlo. Vchod domu má velikost 3,5 m2 a dále se vchází do haly , která má rozlohu 9m2 . Pozemek má celkovou rozlohu 2127m2 a je rozdělen na klidovo and odpočinkovou zónu a na užitkovou . Odpočinková část zahrady má jezírko s květinami, 2 studny, předpřípravu na bazén nebo další jezírko, které může sloužit , jako koupací. Je zde směřována i terasa domu . Užitková část zahrady je elegantně rozdělená od domu , záhradkou s ovocem a zeleninou a dále vzrostlými ovocnými stromy v zadní části zahrady. Celý pozemek je oplocený s bránou . Dům je postaven a koncipován tak,aby rodina v něm , měla soukromí a klid, protože jak to známe, sousedské vztahy jsou poloviční výhra a proto z jedné strany je pouze zahrádka s pergolou a z druhé strany je rozestavěný dům v jiné části tak ,aby si zachoval taktéž svoje soukromí. Doporučuji prohlídku , je zde opravdu krásně. Veškeré informace o prodeji domu , možnosti financování , Vám sdělí makléřka zakázky :  

Prodej chaty 55 m²

K prodeji zděnná chata 3+1 o užitné ploše 55 m2 s vlastním pozemkem 799 m2. Na pozemku kůlna, garáž, altán, udírna, vrtaná studna, septik (8 kubíků), keře a stromy. Na chatě osazena nová okna a nová střecha. V interieru chaty nové rozvody vody, elektřiny a nová koupelna se sprchovým koutem. Topení řešeno kotlem na tuhá paliva a krbem. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Chatu je možné využívat celoročně. Chata je položena v klidné přírodě na okraji obce Dolany. Více informací u makléře.

Prodej, rodinný dům 8+2 400 m2

K prodeji cihlový dvojdomek v obci Skřípov. Domy jsou samostatné s vlastními vchody a na sobě nezávislé. Jeden dům je hotový, zabydlený a řešený jako 4+2. Nové rozvody elektřiny, vody i odpadu. Topení a ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Lze využít i krbové kamna v každém podlaží. Dům je napojený na obecní vodovod a lze využít i vrtanou studnu. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. V 1.NP je garáž, chodba, pracovna s koupelnou a kuchyňkou - lze také využít jako malý byt 1+1. Ve 2.NP se nachází 3 prostorné pokoje, koupelna, kuchyně a terasa s nádherným výhledem do okolí. Druhý dům je ve stavu hrubé stavby a současně slouží jako galerie. K domu náleží pozemek o velikosti 1 231 m2 + je možno užívat cca 300 m2 pozemku vedle domu. Více informací u makléře. Prodej rodinného domu Skřípov, stav je uveden jako velmi dobrý, umístěný v lokalitě, kde je okraj obce, z celkového počtu 2 podlaží, topení je řešeno jako ÚT elektrické, o ploše 400 m2, pozemek o velikosti 1231 m2, se zastavěnou plochou 257 m2, a zahradou 974 m2, a mnohem více na, Rodinné domy Prostějov, je vybaven či je k dispozici bytové jádro zděné, garáž, parkování, sklep, terasa, zahrada, kde v okolí se náchází supermarket, Školka, Úřady, blízké okolí lze popsat jako oblast rekreační, venkovská, lze také popsat jako bydlení pro rodiny, bydlení pro zaměstnance, mezi IS se můžete těšit na 220V, 380V, internet, tV kabel, voda, pitná, voda, užitková, elektro je zavedeno, a to 230V, 400V.